KK Pobedim

V októbri roku 2012 som sa bola podporiť na súťaži v Kynologickom klube Pobedim moju kamarátku Soňu a pri tej príležitosti som sa s malou dušičkou pýtala vtedajšieho predsedu Joža Bílika, či môžem chodiť do klubu aj ja. Kto by to bol tušil ( ja teda vôbec nie )  že po nejakej dobe sa tu zo mňa stane niečo ako podpredseda, dievča pre všetko alebo ,,tá čo ten klub rozvrátila" :D . 
Za tých 6 rokov sa členovia v klube točili , menili. Momentálne v roku 2018 je tam zostava ludí, ktorí majú spoločné zapálenie pre vec, jasné ciele a teamového ducha. Sme niečo ako rodina, ktorá sa navzájom podporuje, pomáha si a teší sa z úspechu toho druhého - ja si nemôžem nič viac priať :) . 
 
Aby som aspoň takouto formou objasnila, poprípade vyvrátila niektoré fámy čo sa šíria - áno, berieme ludí do klubu ale máme prísnu selekciu na nových členov. Ten kto má ciele so svojím psom ( pes prakticky hociakého plemena ) skladať skúšky, pretekať a neodradí ho ani nepriazeň počasia, keďže trénujeme ,,aj keby traktory padali" je u nás vítaný a radi mu pomôžeme. Ľudia, ktorí chcú len aby sa pes naučil sadni, lahni poprípade si kúsol na figuranta a unavil sa - prosím ušetrite si váš aj nás čas a obráťte sa na iný klub. 
Ak vás zaujíma viac o našom klube ako plánované a organizované akcie, úspechy členov či videá z tréningov - navštívte nášu klubovú stránku kkpobedim.wbl.sk/ . 
 
 
 

 

Kontakt

Mgr. Michaela Palcová Piešťany 0908 398 287 michelle.palcova@gmail.com